Yine Nusret, olay yaratan paylaşım! Bu sefer kıyma videosuyla tepki aldı

Kıyma videosunu takipçileriyle paylaşan Nusret, eleştiri oklarının hedefi oldu. 6 milyon görüntülenen Nusret’in paylaşımına “Bu adamla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum” ve “Ette şiddet” yorumlandı.

Geçtiğimiz hafta Instagram’da paylaştığı videoyla büyük tepki alan Nusret Gökçe, olay yaratan videolarına bir yenisini ekleyerek gündemdeki yerini aldı. Sosyal medya hesabından yayınladığı videosunda kıyma ile oynadığı anları kaydeden Gökçe, 6 milyon görüntüleme alan paylaşımına “Köfte” notunu ekledi.

ELLERLE OYNANDI

Elindeki kıymayı şekillendirip daha sonra parçalara ayıran ünlü etçi, eleştiri oklarının hedefi oldu. Takipçilerinin yorumlarına yağdıran Nusret’in paylaşımı, “Bu adamla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum”, “Ete şiddet uyguluyorsun”, “Neden et dövüyorsun” şeklinde eleştirildi.

ÖNCE BİR ETKİNLİK YARATTI

Nusret Gökçe, geçtiğimiz ay kahvaltıda pirzola yediği anlarını sosyal medya hesabından “Kahvaltı yapıyorum … Hep kesip yedim” diyerek paylaştı. Videonun ardından tepki toplayan Nusret, “Millet evine ekmek alamadığında bu gösteri nasıl oluyor”, “Gösteriş yapmayı bırak, yiyip yiyemeyenler var” yorumlarında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir