13 yaşındaki veda mektubunu bırakıp kendini astı: Beni hiç sevmedin

Sancaktepe’deki evinde 13 yaşındaki bir çocuk kendini asarak intihar etti. Veda notunda, çocuğun annesi ve babası sinir krizi geçirirken, “Beni hiç anlamadın. Beni hiç sevmedin. Bu dünyada yerim yok” ifadesi yer aldı. olay yerine vardığında.

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde dün saat 15.30 sıralarında, B.T isimli 13 yaşındaki bir erkek çocuğu ailesinin sorunları nedeniyle işteyken kendisini iple asarak intihar ettiği iddia edildi.

Annesinin ne zaman aradığını merak etti ve ulaşamadı

O sırada işte olan B.T’nin annesi oğluna telefonla ulaşamayınca aynı binada yaşayan akrabalarından evlerini kontrol etmelerini istedi. Ailenin üst katında yaşayan bir akraba evde tek başına olan B.T’yi kontrol etmeye geldiğinde, küçük çocuğun cansız bedeniyle karşılaştı.

SİNİR KRİZLERİ VAR

Sağlık ve polis ekipleri yakınlarının haberi ile olay yerine sevk edildi. Kısa sürede olay yerine ulaşan sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde B.T’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Acı haberini duyan mahalledeki komşular sokağa çıktı. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı. Küçük çocuğun ailesi olay yerine geldiğinde sinir krizi geçirdi.

ARKA PLAN MEKTUBU SOL

Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından yapılan aramalarda küçük çocuğun yazdığı bir veda mektubu bulundu. Küçük oğlanın veda mektubunda, “Beni hiç anlamadın. Beni hiç sevmedin. Bu dünyada yerim yok” sözleri öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir