Kamera önünde soyunarak para kazanıyordu! Kocasını içki şişesiyle öldürdü

Para karşılığında kamera önünde soyunarak geçimini sağlayan kadın, kocası tarafından içki şişesiyle vurularak öldürüldü. Karısının popülaritesinden rahatsız olan adam, karısının kadınlarla ilişki içinde olduğunu iddia ederek cinayeti itiraf etti.

13 Ocak 2018’de 42 yaşındaki Kathleen Dawn ‘Kat’ West, eşiyle birlikte Calera’daki evinin dışında sabah 5 civarında çıplak bulundu.

Yanından geçen bir sürücü tarafından kısmen çıplak bulunan kadının kocası Jeffrey West, cinayet suçlamasıyla tutuklandı.

Otopsinin ardından kadının kafasına içki şişesi sıkılarak öldürüldüğü ortaya çıktı. Karısını acımasızca öldürmekle suçlanan Jeffrey West’in cinayet davası geçen Salı günü başladı.

Savcılar, Shelby İlçe Mahkemesindeki duruşmanın açılış konuşmasında, Jeffrey ve eşinin cinayetten önce birkaç kez tartıştıklarını söylediler.

Jeffrey West’in avukatı John Charles Robbins, Kat’in sarhoş olduğunu ve öldüğü gece kafasından düştüğünü savundu.

Kat, kendi cinsel içerikli fotoğraflarını yayınladığı “Kitty Kat West” adlı abonelik tabanlı bir web sitesinde çalışıyordu.

Kat, kendi cinsel içerikli fotoğraflarını yayınladığı “Kitty Kat West” adlı abonelik tabanlı bir web sitesinde çalışıyordu.

Ek olarak, ölüm anında Kat’ın kandaki alkol içeriği en az 0.23’tür; yani yasal sınırın üç katı. West’in avukatı John Charles Robbins, “Davadaki tüm kanıtları duyduğunuzda, cinayet olmadığı sonucuna varacağınızdan eminiz” dedi. “Cinayet yok. Jeff suçlu değil.”

Avukat Robbins, Jeffrey’nin o akşam web sitesine yüklemek için karısının fotoğraflarını çektiğini ve aralarında herhangi bir tartışma veya tartışma olmadığını iddia etti. Robbins, “Evet, Kat’ın bir web sitesi vardı. Çıplak poz verdi. Jeff karısının ne yaptığının tamamen farkındaydı ve ona yardım etti,” diye ekledi Robbins.

Savcı Daniel McBrayer, Jeff’in karısını öldürdüğünü ve başına bir cam likör şişesiyle vurduğunu iddia etti. Salı günü dokuz kadın, üç erkek ve bir yedek üyeden oluşan jüri, duruşmanın ilk gününde yapılan açıklamaları dinledi.
Kat’in cansız bedenini gördüğünü bildirmek için 911’i arayan genç bir kadın görevliye, kurbanın evinde, pencerenin önünde birçok kez ileri geri dolaşan bir adam gördüğünü söyledi.

McBrayer açılış konuşmasında, kanıtların Jeff ve Kat West’in ölümünden önce birçok kez tartıştıklarını gösterdiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir